TEL. (17) 857 70 66

OFERTA


Mati-Met to oferta kompletnych systemów kratowych ogrodzeń panelowych.


Zapewniamy swoim klientom wszystkie elementy niezbędne do zbudowania konstrukcji całego systemu ogrodzeniowego. Są to przede wszystkim panele, słupki, bramy i furtki, akcesoria montażowe i podmurówka prefabrykowana. Oferowane elementy i części to produkty najwyższej jakości. Wykonane zostały z materiałów i surowców, które gwarantują ich wysoką trwałość. Nasz asortyment to produkty odpowiednio zabezpieczone przed korozją, ewentualnymi uszkodzeniami mechanicznymi oraz działaniem zmiennych warunków atmosferycznych.

Wychodząc na wprost oczekiwaniom klientów, zapewniamy też usługę transportu i montażu. Wszystkie elementy konstrukcji i niezbędne materiały dostarczamy do miejsca wskazanego przez klienta. A nasi wykwalifikowani i doświadczeni pracownicy zajmują się montażem całego systemu ogrodzenia.

Oferta naszej firmy jest kompleksowa. Pomagamy klientom dobrać odpowiedni produkt, doradzamy przy zakupie. Następnie przewozimy asortyment na miejsce i wykonujemy montaż. Gwarantujemy realizację usługi na najwyższym poziomie.

Kontakt

Mati-Met
37-450 Brandwica,
koło Stalowej Woli
ul. Orzeszkowej 28
(17) 857 70 66
+48 501 724 824
e-mail: info@mati-met.pl