TEL. (17) 857 70 66

O FIRMIE

Jesteśmy firmą, której działalność skupia się na produkcji nowoczesnych systemów ogrodzeniowych. Są to trwałe systemy kratowych ogrodzeń panelowych.

 

Dostarczamy klientom produkty bardzo łatwe w montażu. W naszej ofercie znajdują się wszystkie elementy, które niezbędne są w zbudowaniu solidnej konstrukcji ogrodzenia – panele, słupki, bramy i furtki, akcesoria montażowe. To co wyróżnia nasze produkty, to wysoka jakość, wytrzymałość i bardzo dobre zabezpieczenie antykorozyjne. Kratowe ogrodzenia panelowe cechują się też niezwykle wysokimi walorami estetycznymi. Wszystkie te zalety sprawiają, że tego typu konstrukcje cieszą się wśród klientów olbrzymią popularnością. Można nimi ogrodzić teren przemysłowy, jak również prywatną posesję.

 

Oferujemy klientom produkty w bardzo atrakcyjnych cenach. Skompletowanie całego systemu ogrodzenia z naszą pomocą nie naraża więc na zbyt wysokie koszty.

 

Zapewniamy też transport materiałów do wskazanego przez klienta miejsca oraz profesjonalny montaż całego ogrodzenia.

 

Firma to ludzie – wychodząc z tego założenia, zatrudniamy tylko wykwalifikowanych pracowników, którzy świadczą usługi na najwyższym poziomie. Nasi pracownicy doradzają przy wyborze produktów oraz pomagają w ich montażu.

 

Współpracujemy z profesjonalnymi dostawcami, którzy zapewniają nam wysokiej jakości materiały

renomowanych marek. Wszystkie dostarczane przez nich surowce spełniają konieczne wymagania, ściśle określone w normach i aprobatach technicznych.

 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą atrakcyjną ofertą i obejrzenia galerii zdjęć.

Kontakt

Mati-Met
37-450 Brandwica,
koło Stalowej Woli
ul. Orzeszkowej 28
(17) 857 70 66
+48 501 724 824
e-mail: info@mati-met.pl