TEL. (17) 857 70 66

REALIZACJE

REALIZACJE

Zrealizowaliśmy już wiele inwestycji dla różnych podmiotów. Każdą z nich przeprowadziliśmy w sposób kompleksowy z zastosowaniem naszych produktów i materiałów wysokiej jakości.

Realizację każdej inwestycji rozpoczynamy już od momentu doboru odpowiednich elementów i materiałów dla klienta, następnie dowozimy je na wskazane miejsce i dokonujemy montażu.


Nasze systemy ogrodzeń panelowych dedykowane są do grodzenia terenów prywatnych, przemysłowych, magazynów, składów, parków i ogrodów, parkingów, boisk sportowych, terenów wojskowych. Tak szeroki zakres zastosowań sprawia, że na montaż tego typu konstrukcji decyduje się coraz więcej podmiotów, firm i osób prywatnych. Systemy te są również bardzo stabilne i wytrzymałe, co dodatkowo zwiększa ich popularność.


Realizujemy każdy montaż w sposób profesjonalny, rzetelny i szybki. Nasi wykwalifikowani pracownicy zapewniają wykonanie każdej usługi na najwyższym poziomie. Dzięki temu cieszymy się dużym uznaniem wśród obecnych klientów oraz wciąż zdobywamy nowych.

Kontakt

Mati-Met
37-450 Brandwica,
koło Stalowej Woli
ul. Orzeszkowej 28
(17) 857 70 66
+48 501 724 824
e-mail: info@mati-met.pl