tel. (17) 857 70 66
Strona główna / O firmie / Aktualności

Kontakt

Mati-Met
37-450 Brandwica,
koło Stalowej Woli
ul. Orzeszkowej 28
(17) 857 70 66
+48 501 724 824
e-mail: info@mati-met.pl
Wejście na posesję oraz ogródek przed domem jest miejscem, które odwiedzane jest przez wszystkich domowników i odwiedzających ich gości. Przestrzeń ta jest zatem prawdziwą wizytówką posesji, a odpowiednio zaaranżowana i wypielęgnowana stanowi dobre świadectwo o gospodarzach. Jak urządzić ogródek, aby zachował on elegancki design oraz był funkcjonalny?
Ogrodzenie to istotny element każdej posesji – zarówno prywatnej, jak i firmowej. Estetyczne, trwałe i solidne ogrodzenie stanowi wizytówkę domu lub firmy, jednocześnie zapewniając wysoki poziom bezpieczeństwa przed intruzami oraz odporności na niekorzystne warunki atmosferyczne. Coraz większą popularnością cieszą się ogrodzenia panelowe, które optymalnie łączą świetne parametry techniczne z atrakcyjną ceną i prostym montażem. Sprawdź, jakie są zalety ogrodzenia panelowego i dlaczego naszym zdaniem warto się na nie zdecydować.
Wiele osób poszukujących atrakcyjnego cenowo i funkcjonalnego ogrodzenia linii bocznej posesji, decyduje się na montaż siatki lub paneli ogrodzeniowych. Zarówno siatka, jak i panele mają swoje zalety i wady, które warto uwzględnić przed podjęciem decyzji. Co okaże się lepszym rozwiązaniem – panele ogrodzeniowe czy siatka?