tel. 501 724 824
Strona główna / O firmie / Aktualności

Kontakt

Mati-Met
37-450 Brandwica,
koło Stalowej Woli
ul. Orzeszkowej 28
(17) 857 70 66
+48 501 724 824
e-mail: info@mati-met.pl
Płot w zależności od lat, w których się urodziliśmy, może kojarzyć się inaczej. Zbudowany z innych materiałów, większy, mniejszy. Pomalowany na biało lub kolorowo. Wysoki i murowany, na którym powstają murale i taki, gdzie widać rękę artysty od metaloplastyki. Funkcja jednak pozostaje niezmienna i najczęściej dotyczy bezpieczeństwa i komfortu właściciela posesji, na której się znajduje. W Polsce panele ogrodzeniowe do wykorzystania w budowie płotów często kojarzą się z drucianymi, które zastąpiły kiedyś popularną siatkę ogrodzeniową. Dziś panele te dostępne są z różnych materiałów, łączy je ich modułowość i systemowość. Jest to gotowy już fragment płotu, ogrodzenia, które montuje się w specjalny sposób. Taką konstrukcję można łączyć ze sobą dowolnie za pomocą złączek. Metoda ta jest szybka i prosta w montażu.
Ogrodzenia mogą występować w wielu różnych wariantach. W ostatnich latach jednak najbardziej popularne stały się ogrodzenia panelowe, które charakteryzuje wysoki poziom trwałości i estetyczny wygląd. Wszystkie elementy ogrodzenia panelowego są zazwyczaj prefabrykowane i przyjeżdżają na plac budowy gotowe do złożenia.
Budowa ogrodzenia wymaga zastosowania się do kilku podstawowych zasad, bez których trudno wykonać solidne ogrodzenie, które wytrzyma wiele lat w nienaruszonym stanie. Kluczowe jest tutaj prawidłowe osadzenie słupków. Nawet jeśli producent słupków ogrodzeniowych zapewni najlepszej jakości materiały, w przypadku, gdy zostaną one nieprawidłowo osadzone, ogrodzenie nie będzie trwałe. Istotne jest także odpowiednie dobranie słupków do konkretnego ogrodzenia.