tel. (17) 857 70 66
Strona główna / O firmie / Aktualności

Kontakt

Mati-Met
37-450 Brandwica,
koło Stalowej Woli
ul. Orzeszkowej 28
(17) 857 70 66
+48 501 724 824
e-mail: info@mati-met.pl
Budowa ogrodzenia wymaga zastosowania się do kilku podstawowych zasad, bez których trudno wykonać solidne ogrodzenie, które wytrzyma wiele lat w nienaruszonym stanie. Kluczowe jest tutaj prawidłowe osadzenie słupków. Nawet jeśli producent słupków ogrodzeniowych zapewni najlepszej jakości materiały, w przypadku, gdy zostaną one nieprawidłowo osadzone, ogrodzenie nie będzie trwałe. Istotne jest także odpowiednie dobranie słupków do konkretnego ogrodzenia.
Ostatnie dwie dekady przyniosły bardzo dynamiczny rozwój w branży budowlanej, co dotyczy również architektury ogrodowej. W tym czasie na rynku rozpowszechniły się popularne dzisiaj ogrodzenia panelowe. Jest to ciekawe rozwiązanie zarówno dla właścicieli obiektów komercyjnych, jak i prywatnych posesji.
Budując ogrodzenie, trzeba należytą uwagę poświęcić jego newralgicznemu elementowi, jakim są bramy i furtki wjazdowe. Mogą one występować w bardzo wielu wersjach, które należy dopasować nie tylko pod względem wizualnym, ale także funkcjonalnym. Dodatkowo warto od razu uwzględnić potencjalne akcesoria ułatwiające codzienną eksploatację, takie jak systemu automatycznego otwierania.