tel. 501 724 824
Strona główna / O firmie / Aktualności

Kontakt

Mati-Met
37-450 Brandwica,
koło Stalowej Woli
ul. Orzeszkowej 28
(17) 857 70 66
+48 501 724 824
e-mail: info@mati-met.pl
Ostatnie dwie dekady przyniosły bardzo dynamiczny rozwój w branży budowlanej, co dotyczy również architektury ogrodowej. W tym czasie na rynku rozpowszechniły się popularne dzisiaj ogrodzenia panelowe. Jest to ciekawe rozwiązanie zarówno dla właścicieli obiektów komercyjnych, jak i prywatnych posesji.
Budując ogrodzenie, trzeba należytą uwagę poświęcić jego newralgicznemu elementowi, jakim są bramy i furtki wjazdowe. Mogą one występować w bardzo wielu wersjach, które należy dopasować nie tylko pod względem wizualnym, ale także funkcjonalnym. Dodatkowo warto od razu uwzględnić potencjalne akcesoria ułatwiające codzienną eksploatację, takie jak systemu automatycznego otwierania.
Planując budowę ogrodzenia, trzeba uwzględnić wiele elementów. Jednym z nich jest podmurówka ogrodzeniowa, którą można wykonać na różne sposoby. To, jaki sposób wybrać jest skorelowany z tym, jaki rodzaj ogrodzenia się stawia. W powszechnej praktyce stosuje się różne typy podmurówek i warto dobrze zastanowić się nad tym, którą wybrać, gdyż wpływa to na ostateczny koszt ogrodzenia, a także jego trwałość. Jest też bardzo istotne w kontekście tego, jak wiele pracy trzeba będzie włożyć w budowę ogrodzenia.