tel. 501 724 824
Strona główna / O firmie / Aktualności / Bezpieczeństwo dla firm: sposoby, koncepcje, zagrożenia – ogrodzenia przemysłowe Kraków

Kontakt

Mati-Met
37-450 Brandwica,
koło Stalowej Woli
ul. Orzeszkowej 28
(17) 857 70 66
+48 501 724 824
e-mail: info@mati-met.pl

Bezpieczeństwo dla firm: sposoby, koncepcje, zagrożenia – ogrodzenia przemysłowe Kraków

Współcześnie wiele się mówi o zagadnieniu bezpieczeństwa. Dotyczy ono każdego aspektu naszego życia. Co to znaczy zapewnić bezpieczeństwo sobie, naszym bliskim czy naszej firmie?

Wiele aspektów bezpieczeństwa


Łatwy dostęp do informacji o ludziach, udzielanie wielu informacji o sobie w social mediach i łatwość w dotarciu do dowolnej osoby, generuje problemy, z którymi ludzie nigdy dotąd nie musieli zmagać się na taką skalę. Problemem może dosięgnąć każdego z nas. Złodzieje danych osobowych funkcjonują w sposób niezauważalny, a konsekwencje tego mogą być równie nieoczekiwane co kosztowne. Kradzież kilku informacji, takich jak adres, data urodzenia czy numer PESEL, daje możliwość przestępcy podszycia się pod nas i wzięcie pożyczki czy zawarcie umowy sprzedaży np. sprzętu RTV i AGD. Dla złodzieja równie warte są dane osoby prywatnej, co dane firmy. Podszywanie się pod daną firmę, również nie należy do rzadkości. Czy jesteśmy w stanie chronić siebie i bliskich w tak trudnych okolicznościach? Stuprocentowe bezpieczeństwo jest bardzo trudno osiągalne, ale możemy przynajmniej nie ułatwiać roboty złodziejowi. Do tego wystarczy kilka prostych nawyków, które skutecznie zwiększą nasze bezpieczeństwo, zarówno w cyberprzestrzeni, jak i w świecie rzeczywistym. Przykładowo, gdy korzystamy z maila na urządzeniach zewnętrznych, pamiętajmy o tym, aby za każdym razem wylogować się po sesji. Zyskujemy dzięki temu pewność, że nasze dokumenty nie wpadną w niepowołane ręce. To samo dotyczy utylizacji dokumentów zawierających informacje o nas: dbajmy o to, aby nie były możliwe do odtworzenia i nie były pozostawione w miejscu, w którym ktoś mógłby je przejąć. Bezpieczeństwo firmy na pierwszym miejscu

Klasyczne zabezpieczenia zawsze skuteczne – ogrodzenia przemysłowe Kraków


Nie sposób wyobrazić sobie obszaru przemysłowego niebędącego zabezpieczonym solidnym ogrodzeniem. Bez tego wszystkie pozostałe zabezpieczenia tracą swój sens. Ogrodzenia przemysłowe Kraków posiadają szeroką ofertę różnego rodzaju ogrodzeń. Najpopularniejsze są ogrodzenia panelowe. Ze względu na wysoki stosunek ceny do jakości, są one najczęstszym wyborem tam, gdzie trzeba zagrodzić bardzo duży obszar, wysokim ogrodzeniem. Dodatkowym atutem ogrodzenia panelowego jest możliwość łączenia elementów w pionie. W taki sposób można otrzymać naprawdę wysokie ogrodzenie, które będzie doskonałym zabezpieczeniem obszaru przemysłowego. Firmy, których specjalizacje stanowią ogrodzenia przemysłowe Kraków, podchodzą do tematu kompleksowo. W skład systemu ogrodzeniowego wchodzą także furtki przemysłowe i bramy przemysłowe.

Przemysłowe rozwiązania na co dzień


Czy to, co sprawdza się w warunkach przemysłowych, może być wykorzystane w innych obszarach? Odpowiedź brzmi: jak najbardziej. Ogrodzenia panelowe są szeroko stosowane, zarówno w przypadku budynków administracyjnych, jak i posesji prywatnych. Kluczową rolę odgrywa tutaj ten sam aspekt co powyżej, mianowicie stosunek ceny do jakości. Ogrodzenia przemysłowe Kraków to przede wszystkim solidne i sprawdzone konstrukcje, przygotowane na trudne warunki atmosferyczne i próbę czasu. Budując dom, również chcemy, aby nasze inwestycje przynosiły jak najlepsze rezultaty. Nic dziwnego, że szukamy rozwiązań w różnych obszarach. W kwestii bezpieczeństwa szczególnie poszukujemy rozwiązań sprawdzonych. Jak dbać o bezpieczeństwo swoje i swoich bliskich? Nie ułatwiając pracy tym, którzy chcieliby na nas skorzystać, stawiając na rozsądne zachowania, zarówno w zakresie dysponowania danymi osobowymi, jak i doboru odpowiednich zabezpieczeń dla swojego domu i swojej firmy.
powrót