tel. 501 724 824
Strona główna / O firmie / Aktualności / Panele ogrodzeniowe - jak w prosty sposób wyznaczyć granice działki?

Kontakt

Mati-Met
37-450 Brandwica,
koło Stalowej Woli
ul. Orzeszkowej 28
(17) 857 70 66
+48 501 724 824
e-mail: info@mati-met.pl

Panele ogrodzeniowe - jak w prosty sposób wyznaczyć granice działki?


Budowa i wykańczanie domu, a także organizacja przestrzeni ogrodowej wokół nowego budynku może stanowić nie lada wyzwanie. Warto wszystko zawczasu zaplanować i nie stwarzać sobie dodatkowych problemów tam, gdzie można ich uniknąć. Gdy przychodzi czas na wyznaczenie granicy działki, polecamy zastanowić się nad wybraniem w tym celu paneli ogrodzeniowych. W dzisiejszym tekście przedstawimy niepodważalne zalety tego rozwiązania – zapraszamy do lektury wszystkich, którzy chcą dowiedzieć się czegoś więcej o panelach ogrodzeniowych!

Panele ogrodzeniowe – w czym tkwi ich sekret?

Ogród pełen betonowej architektury w stylu nowoczesnym? A może romantyczne, wypełnione zielenią, romantyczne gniazdko? Gdy wybieramy panele ogrodzeniowe, nie ma to tak naprawdę znaczenia – można je dopasować do każdego ogrodu. Przęsła mogą być różnej grubości, wklęsłe, płaskie lub wypukłe, różnić się od siebie wzorami. Panele i słupki ogrodzeniowe dostępne są w różnych kształtach i wykonywane z odmiennych materiałów (drewno, metal, beton), dzięki czemu łatwo wybrać model, który będzie nam najbardziej odpowiadał. Niezależnie od naszej decyzji, możemy być również spokojni o jakość – ogrodzenia panelowe to gwarancja solidności konstrukcji i spełniona obietnica prostego i szybkiego montażu (o którym szczegółowo opowiemy w kolejnych akapitach).

Jesteśmy producentem paneli ogrodzeniowych, zapraszamy do kontaktu

Szybkość i prostota montażu – największe atuty ogrodzeń panelowych

Specyfika paneli ogrodzeniowych sprawia, że montuje się je łatwo i szybko. Identyczne, kompatybilne ze sobą części łączy się ze sobą w systemie szeregowym. Słupki, uchwyty, zawijki i spinki to części, które wchodzą w  skład zestawu razem z przęsłami oraz instrukcją montażu ogrodzenia panelowego. Firmy sprzedające panele ogrodzeniowe coraz częściej mają w swej ofercie usługę montażu wraz z podmurówką – wykwalifikowani fachowcy potrafią postawić  cały płot złożony z paneli ogrodzeniowych nawet w ciągu jednego dnia. Dzięki wspomnianej instrukcji możemy spróbować zrobić to również samodzielnie, a wykorzystamy do tego ogólnodostępne narzędzia (nie będziemy więc narażeni na żadne dodatkowe wydatki).

Uniwersalność, przystępna cena i solidna konstrukcja

Na sukces ogrodzeń panelowych składa się kilka czynników – wspomnieliśmy już o różnorodności (która przekłada się w oczywisty sposób na uniwersalność), solidności i prostocie montażu. Na koniec warto wspomnieć jeszcze o przystępnej cenie, a także długim czasie eksploatacji – panele ogrodowe kupimy tanio i będą nam służyć przez długie lata.


powrót