tel. (17) 857 70 66

Ogrodzenia panelowe Kraków

Strona główna / Oferta / Kraków

Kontakt

Mati-Met
37-450 Brandwica,
koło Stalowej Woli
ul. Orzeszkowej 28
(17) 857 70 66
+48 501 724 824
e-mail: info@mati-met.pl


Mieszkasz w Krakowie lub w jego okolicy i szukasz idealnego ogrodzenia do Twojej posesji?
A może interesują Cię ogrodzenia przemysłowe, aby zabezpieczyć teren Twojej firmy?
Poszukujesz systemu ogrodzeniowego na lata?

 

Doskonale trafiłeś, mamy to, czego szukasz!


Mati-Met to producent z wieloletnim doświadczeniem, który specjalizuje się w wysokiej klasy systemach ogrodzeniowych i w ich montażu. Naszym obszarem działania jest nie tylko Kraków, ale także cała Małopolska.Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Dobrze wiemy, jak wyprodukować i postawić trwałe, nowoczesne, a do tego estetyczne ogrodzenie, które zapewni bezpieczeństwo Twojej posesji i stanie się jej wizytówką. Oferujemy ogrodzenia panelowe, bramy i furtki oraz wszystkie niezbędne akcesoria do ich montażu. Każdy nasz produkt charakteryzuje się najwyższą jakością, a ogrodzenia są wytrzymałe i estetyczne. Śledzimy najnowsze trendy na rynku i wdrażamy innowacyjne technologie w produkcji. Dzięki temu dostajesz najlepszy produkt. Nasze ogrodzenia panelowe możesz zobaczyć zarówno na małych, jak i dużych posesjach nie tylko w Krakowie, ale także w całej Małopolsce. Nasze rozwiązania doceniło już setki klientów. Ty również do nich dołącz!

Dostarczamy rozwiązań nowoczesnych i sprawdzonych.


Każdy panel ogrodzeniowy naszej produkcji, jak i pozostałe elementy charakteryzują się dużą trwałością oraz bardzo dobrym zabezpieczeniem antykorozyjnym. Oferujemy klientom ogrodzenia łatwe i szybkie w montażu. Możesz zamówić u nas również dowóz i profesjonalny montaż naszych ogrodzeń (Kraków i cała Małopolska). Systemy ogrodzeniowe z naszej oferty doskonale sprawdzą się zarówno w zabezpieczeniu terenu przemysłowego, jak i prywatnej posesji.

Zawsze stawiamy na wysoką jakość naszych produktów oraz na ich ciekawą stylistykę. To oznacza, że potrafimy skutecznie łączyć dużą trwałość naszych ogrodzeń z ich wysokimi walorami estetycznymi. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaspokoić gusta i oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Zapoznaj się z naszą ofertą już dziś i spraw sobie ogrodzenie na lata!


Nasi specjaliści są zawsze do Twojej dyspozycji. Chętnie doradzą Ci w wyborze najlepszego rozwiązania, a także pomogą dobrać odpowiednie elementy systemu ogrodzeniowego na twojej posesji w Krakowie