tel. 501 724 824
Strona główna / O firmie / Aktualności

Kontakt

Mati-Met
37-450 Brandwica,
koło Stalowej Woli
ul. Orzeszkowej 28
(17) 857 70 66
+48 501 724 824
e-mail: info@mati-met.pl
Wejście na posesję oraz ogródek przed domem jest miejscem, które odwiedzane jest przez wszystkich domowników i odwiedzających ich gości. Przestrzeń ta jest zatem prawdziwą wizytówką posesji, a odpowiednio zaaranżowana i wypielęgnowana stanowi dobre świadectwo o gospodarzach. Jak urządzić ogródek, aby zachował on elegancki design oraz był funkcjonalny?
Stabilność, żywotność oraz estetyka ogrodzenia wykonanego z paneli czy z siatki ogrodzeniowej w dużej mierze zależą od jakości zastosowanych słupków ogrodzeniowych. Czym powinny cechować się dobre słupki w naszym ogrodzeniu?
Ogrodzenie posesji powinno być nie tylko estetyczne, ale przede wszystkim solidne i odporne na niekorzystne warunki atmosferyczne. Jednym z kluczowych elementów stanowiących bazę ogrodzenia wykonywanego z paneli ogrodzeniowych czy z siatki, jest podmurówka. Odpowiednio wykonany fundament pod ogrodzenie znacząco zwiększa jakość posadowienia ogrodzenia, zwiększa jego żywotność oraz znacząco wpływa na jego estetykę. W jaki sposób wykonać fundament pod ogrodzenie domu?